...

Realizacje

BalansBox

Catering dietetyczny

BalansBox - główne założenia serwisu

BalansBox.pl to portal cateringu dietetycznego, oparty o platformę wordpress. Rozwiązanie sprzedażowe na stronie oparte jest o zewnętrzny CRM, który również odpowiada za generowanie raportów i ogólną obsługę całego procesu, zarówno sprzedażowego jak i operacyjnego.

Założenia sfery wizualnej i funkcjonalnej

Strona jest bardzo rozbudowana, posiada dziesiątki zakładek, zarówno funkcjonalnych jak i stworzonych stricte pod kątem SEO. Kolorystyka i użyte barwy są bardzo żywe i wyraziste, a design wpasowuje się we współczesne trendy. Położono duży nacisk na user experience i czytelność serwisu – priorytetem było, aby klient mógł bez żadnego problemu znaleźć interesujące do informacje. 

Dla klientów udostępnione zostały przydatne narzędzia takie jak kalkulator kalorii oraz kontakt przez chat Messengera FB.

Restauracja

Aureus

Restauracja Aureus - główne założenia serwisu

Strona poświęcona jest sali balowej znajdującej się w Słupsku. Witryna jest średniej wielkości i posiada kilkanaście zakładek oraz wpisy publikowane na bieżąco. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń oraz imprez biletowanych.

Założenia sfery wizualnej i funkcjonalnej

Strona zaprojekowana jest w stonowanych i spokojnych kolorach korespondujących z barwami użytymi w lokalu. Dominują biele oraz odcienie złotego. Design jest czysty i bez zbędnych dodatków wizualnych. Użyto dużej ilości zdjęć (zarówno bezpośrednio jak i np. jako tła), aby potencjalni klienci dobrze mogli zwizualizować sobie lokal. 

Najciekawszą funkcjonalnością zapewniającą Restauratorowi przewagę konkurencyjną jest moduł do sprzedaży biletów na wydarzenia. Dzięki temu klient może dokonać wygodnej rezerwacji bezpośrednio z domowego komputera czy smartfona. System rezerwacyjny zintegrowany jest z systemem płatności PayU, dzięki czemu klient może dokonać od razu bezpiecznej płatności. Po ukończeniu transakcji zamawiający dostaje maila z potwierdzeniem zamówienia oraz osobnego maila z zestawem biletów posiadających indywidulane ID, kod zabezpieczający oraz kod QR (możliwy do wykorzystania w aplikacji mobilnej – obsługa może w błyskawiczny sposób przeprowadzić check in).

EUROSTYROPIAN

EUROSTYROPIAN

Prosta pod względem formy i kolorystyki strona z działającym sklepem. 

Ciekawą funkcjonalnością jest dostosowanie sklepu do sprzedaży styropianu – zgodnie z przyjętą praktyką rynkową jednostką sprzedaży nie jest paczka styropianu ale metr sześcienny. 

Klient określa powierzchnie ocieplenia oraz grubość potrzebnej płyty, a system automatycznie przelicza to na metry sześcienne, a następnie na liczbę pełnych paczek wynikających z objętości. Ciekawostką jest to, że w zależności od grubości płyty paczki mogą cechować się różną objętością w zależności od grubości płyty np. dla grubości płyty 15 cm paczka będzie miała objętość 0,3 m3, a dla grubości płyty 18 cm będzie to wartość 0,27 m3. 

System bierze pod uwagę wszystkie zmienne i wylicza klientowi wartości takie jak:

  • objętość paczki
  • ilość paczek
  • objętość styropianu (wynikająca z pełnych  paczek)
  • cena za paczkę
  • cena za m2 (czasem osoby niezwiązane z rynkiem używają takiej jednostki)
  • suma.
Przewiń do góry